Dla pacjentów

Udogodnienia dla pacjentów

Udogodnienia dla niepełnosprawnych

Osoby niepełnosprawne znajdą w gabinecie Jamadent wszelkie niezbędne udogodnienia. Wejście znajduje się wprost z ulicy, wszystkie wnętrza są wystarczająco obszerne, aby wygodnie mogły poruszać się osoby starsze, o kulach, czy na wózku. Toaleta jest dostosowana według wytycznych NFZ – wyposażona w poręcze i pełen dostęp do urządzeń sanitarnych. W każdym momencie pomocą służy personel gabinetu.

Bezbolesne zabiegi

Podpisujemy się pod hasłem widocznym w każdej szpitalnej poczekalni – możemy żyć bez bólu. Oczywiście decyzja o stosowaniu znieczulenia zależy od pacjenta. Nie wszyscy są wrażliwi na ból w takim samym stopniu, natomiast jeśli ból oznacza cierpienie, proponujemy znieczulenia. Między innymi stosujemy takie środki jak: ubistesin i mepivacaine.

Wygodny fotel dentystyczny

Nic tak nie doskwiera jak niewygodny fotel dentystyczny. Fakt, są mniej wygodne rzeczy w życiu, ale nie w gabinecie stomatologicznym. Nie da się dostosować fotela dla każdego pacjenta. Zatem tworzony jest dla osoby o średnich gabarytach męskich i żeńskich. Dziecięcych też. W tym ramach mamy to, co sprawia, że nie zawsze chciana wizyta jest jak najmniej niekomfortowa.

Sprawna i serwisowana aparatura

Nasz sprzęt komplementowaliśmy od początku działalności gabinety, kierując się wyznacznikiem jakości, w odpowiednim czasie wymieniając to, co wymagało wymiany, uzupełniając o te elementy, które stały się niezbędne w związku z nowymi procedurami lub rozwiązaniami, które pojawiły się w międzyczasie. W chwili obecnej to, co stanowi wyposażenie gabinetu jest konglomeratem sprawdzonych rozwiązań i bieżących potrzeb w zakresie świadczenia usług leczniczych.

Poczekalnia z telewizorem i bezprzewodowym Internetem

Hol z recepcją służy temu, aby załatwić sprawy formalne oraz wygodnie spędzić czas w oczekiwaniu na wizytę. Do pacjentów i osób towarzyszących proponujemy prasę, WiFi, komiksy stanowiące element wystroju wnętrz; dla najmłodszych interaktywny komiks ZOO, czasoumilacze.

Toaleta przystosowana dla osób niepełnosprawnych

Czysta toaleta jest wizytówką każdego miejsca, do którego zaprasza się gości. Nasi pacjenci są naszymi gośćmi, dlatego przy projektowaniu toalety jako priorytet ustanowiliśmy to, aby toaleta była estetyczna, ale też łatwa w utrzymaniu czystości (higiena), jasna (makijaż i fryzura), obszerna i przyjazna dla osób niepełnosprawnych (uchwyty i zachowanie odpowiednich odległości). Może to zabrzmi niestosownie, ale z toalety jesteśmy dumni. (Wszak samym nam zdarza się skorzystać).

Kącik dla dzieci

Dzieci się szybko nudzą. Nawet u dentysty, którego zwykle się boją. Nuda przewyższa strach, dlatego poczekalnia i gabinety posiadają wystrój pomagający małym pacjentom poczuć się lepiej, albo chociaż bardziej zajętymi. Ściany, stoliki i zabawki są dla nich. A także Panie z recepcji – babcie i ciocie na miejscu.