Wizyta w Jamadent

Jak wygląda i przebiega każda wizyta w Jamadent?

Jak przygotować się i umówić na pierwszą wizytę?

Zachęcamy naszych pacjentów do regularnych wizyt kontrolnych, które pozwalają nie dopuszczać do sytuacji kryzysowych, gdy pojawia się ból, czy dochodzi do uszkodzeń mechanicznych zębów. Tym niemniej, jeśli dzieje się coś niepokojącego, prosimy o telefon, lub osobiste odwiedziny w godzinach pracy gabinetu, zawsze czeka na Państwa lekarz dyżurujący.

Umów się na wizytę

W naszym gabinecie codziennie przyjmują lekarze stomatolodzy. Tym niemniej może się zdarzyć sytuacja, gdy będzie konieczność poczekania, lub przełożenia wizyty na kolejny dzień. Dlatego zapraszamy do kontaktu telefonicznego, aby potwierdzić możliwość wizyty w dogodnym dla Państwa czasie.

Możesz przyjść całą rodziną

Staramy się (wydaje się, że skutecznie) tworzyć klimat przyjazny rodzinie. Wejście z ulicy, wygodna poczekalnia z atrakcjami dla najmłodszych, ale też przystosowana dla osób z ograniczoną ruchomością sprzyja temu, aby czuć się tu dobrze. Panie w recepcji (p. Ania i p. Magda) zadbają o to, aby pacjenci zostali dobrze poinformowani, dopełnili formalności, a następnie trafili w troskliwe lekarskie ręce.

Darmowy przegląd uzębienia

Ząb – ile cię trzeba cenić ten tylko się dowie, kto cię stracił…

Parafraza Wieszcza niech będzie przestrogą i wskazówką:

Wizyta kontrolna co 6 miesięcy wydaje się zbytkiem, gdy nic nie dolega. Ale zapewnia, że przy odrobinie szczęścia zachowamy zdrowe zęby na długo.

Regularne i te od przypadku wizyty kontrolne są w gabinecie Jamadent bezpłatne.

Przygotowanie do zabiegu

Poza poważniejszymi przypadkami wizyta w gabinecie stomatologicznym wymaga wyłącznie czystych zębów. Jeśli jednak nie masz czasu lub możliwości umycia zębów przed przybyciem co naszego gabinetu, poproś w recepcji o jednorazową szczoteczkę, która pozwoli Ci przygotować się do wizyty.

W przypadku konieczności indywidulnego przygotowania się do wizyty odnośnych informacji udzieli lekarz, lub obsługa recepcji.

Ile czasu trwa wizyta w Jamadent

Dla większości pacjentów wielką niewiadomą stanowi informacja, ile czasu będą musieli poświęcić na wizytę w gabinecie stomatologicznym (zazwyczaj każdy rezerwuje około godziny), ale też nie ma orientacji, ile potrwa leczenie przypadków bardziej złożonych, niż założenie lekarstwa, czy wypełnienia. Dlatego też prezentujemy orientacyjny schemat leczenia niektórych przypadków. Oczywiście istnieją od niego liczne odstępstwa, o czym poinformują Państwa nasi lekarze.

 • Założenie wypełnienia z materiału światłoutwardzalnego w zależności od wielkości ubytku-30-40 min.
 • Scaling, piaskowanie i fluoryzacja 30-45 min.
 • Odbudowa złamanego zęba na włóknie szklanym 1-2 h
 • Ekstrakcja zęba 15-30 min.

 

Leczenie kanałowe-minimum 3 wizyty obejmujące:

 • Znieczulenie pacjenta, ekstyrpacja miazgi, założenie opatrunku 30min.
 • Znieczulenie, opracowanie kanału zębowego oraz wypełnienie go gutaperką 30 min.
 • Założenie wypełnienia z materiału światło utwardzalnego 30-45 min.

 

Wykonanie protez zębowych minimum 4 wizyty obejmujące:

 • Konsultacja, pobranie wycisków 30 min.
 • Ustalenie wysokości zwarcia, dobór zębów 15-30 min.
 • Przymiarka protez woskowych 15min.
 • Oddanie wykonanych protez oraz instruktaż użytkowania 15 – 30 min.

 

Bezpłatne korekty

 • W naszej ofercie posiadamy również bezpłatne korekty protez.